Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza,
że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Sprawy indywidualne Zachowek

Zastanawiasz się, jak szybko i skutecznie odzyskać zachowek po rodzicach, a może nie wiesz, czy prawo zachowku działa również w Twoim przypadku? Nasza kancelaria prawna działająca w Warszawie pomoże Ci w rozwiązaniu wszystkich problemów prawnych związanych z kwestiami spadkowymi. Wyróżnia nas doświadczenie oraz praktyczna wiedza, dzięki czemu możemy się pochwalić ogromną liczbą wygranych spraw.

Niezależnie od tego, czy próbujesz uzyskać zachowek od darowizny, zastanawiasz się jak wygląda kwestia darowizny za życia i zachowku, czy też obawiasz się, że Twój zachowek podlega przedawnieniu, zwróć się do nas. Oferujemy kompleksowe usługi doradcze w dziedzinie prawa spadkowego - nie tylko rozwiążemy Twój problem, lecz także zapewnimy pełną reprezentację przed sądem.

Zadbaj o przyszłość swoich
dzieci, aby kłótnie o majątek
nie rozbiły rodziny

Zakres spraw  •  O zachowek
  •  Dział spadku
  •  Zapisy i polecenia
  •  Podatki
  •  Testamenty
  •  Darowizny za życia
Kontakt


mec. Joanna Senkowska Partner Zarządzający Działem Klientów
Indywidualnych i Nieruchomości
Tel. 22 241-17-14office@bsskancelaria.pl
Dziękuje Pani Mecenas Senkowskiej za fachowe poprowadzenie mojej sprawy,  a przede wszystkim za zaangażowanie i życzliwość. Pozdrawiam

Jeszcze raz pięknie dziękuję za wyczerpującą poradę. Nie oczekiwałem otrzymać, aż tyle informacji. Bardzo nam pomogłyście. Oczywiście pomysł intercyzy padł, a jak tylko wrócimy z wakacji - po ślubie udamy się do notariusza w celu sporządzenia testamentów. Dla miłego zakończenia naszego spotkania powiem, jakim pytaniem mój Zbigniew podsumował moją rozmowę z Paniami o intercyzie, poza oczywiście pójściem za Waszą radą, a mianowicie zapytał: Czy Panie poinformowały mnie o obowiązkach małżeńskich związanych z małżeństwem? I takich mężczyzn wszystkim życzę.

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas, Katarzyna Z.

Macie naprawdę wspaniały zespół, dzięki za pomoc
~lialilali
Gdyby nie Pani, żona oskubała by mnie ze wszystkiego. Dobrze, że tak się to skończyło
~`darek
Ale macie super pomysły ~XY
Żałuję , że do Was tak późno przyszedłem ~`przystojny brunet
Dziękuje za pomoc w przebrnięciu przez moją skomplikowaną sprawę spadku po ojcu. Cieszę się, że udało nam się to pozytywnie zakończyć. K. T. Milanówek

Szanowna Pani Mecenas, jestem niezwykloe wdzięczny za profesjonalizm, zaangażowanie i poświecony na naszą sprawę czas. Początkowo wydawało się, że nic otrzymamy ze spadku, na szczęście Pani wnikliwość  przyniosła pozytywne skutki. W. Kowalski

Dzieki wielkie za profesjonalna porade! widzę ze bedzie ok. „ann’ Serdecznie dziękuję Państwa Kancelarii za pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i łagodne przejście przez całą procedurę zakładania spółki. K. M.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z prawnikami z Waszej kancelarii. Szczególnie doceniam pomoc Mecenas Baurskiej i Mecenas Szczęsnej!
22 241-17-14