Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza,
że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Sprawy indywidualne Podział majątku

Sprawy o podział majątku w naszym kraju zawsze wywołują mnóstwo kontrowersji, lecz my pozwolimy Ci na szybkie i bezproblemowe rozwiązanie tego rodzaju konfliktów. Niezależnie od tego, czy chodzi o podział majątku po rozwodzie czy też podział majątku po rodzicach, doradzimy jakie kroki warto podjąć, by wyrok działał na Twoją korzyść!

Kancelaria radców prawnych z Warszawy działa na rynku od kilku lat, a wyróżnia nas nie tylko spore doświadczenie, lecz także wysoka skuteczność. Podział majątku wspólnego wcale nie musi być procesem trwającym wiele lat - podpowiemy, co zrobić aby przy podziale własności zabezpieczyć właśnie Twoje interesy!

Jesteśmy po to by
zabezpieczyć Twoje interesy
Rozwód
Zakres spraw  •  O rozwód
  •  O podział majątku i inne sprawy majątkowe
  •  O separację
  •  O alimenty
  •  Inne sprawy rodzinne
Kontakt


mec. Joanna SenkowskaPartner Zarządzający Działem Klientów
Indywidualnych i Nieruchomości
Tel. 22 241-17-14office@bsskancelaria.pl
Dziękuje Pani Mecenas Senkowskiej za fachowe poprowadzenie mojej sprawy,  a przede wszystkim za zaangażowanie i życzliwość. Pozdrawiam

Jeszcze raz pięknie dziękuję za wyczerpującą poradę. Nie oczekiwałem otrzymać, aż tyle informacji. Bardzo nam pomogłyście. Oczywiście pomysł intercyzy padł, a jak tylko wrócimy z wakacji - po ślubie udamy się do notariusza w celu sporządzenia testamentów. Dla miłego zakończenia naszego spotkania powiem, jakim pytaniem mój Zbigniew podsumował moją rozmowę z Paniami o intercyzie, poza oczywiście pójściem za Waszą radą, a mianowicie zapytał: Czy Panie poinformowały mnie o obowiązkach małżeńskich związanych z małżeństwem? I takich mężczyzn wszystkim życzę.

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas, Katarzyna Z.

Macie naprawdę wspaniały zespół, dzięki za pomoc
~lialilali
Gdyby nie Pani, żona oskubała by mnie ze wszystkiego. Dobrze, że tak się to skończyło
~`darek
Ale macie super pomysły ~XY
Żałuję , że do Was tak późno przyszedłem ~`przystojny brunet
Dziękuje za pomoc w przebrnięciu przez moją skomplikowaną sprawę spadku po ojcu. Cieszę się, że udało nam się to pozytywnie zakończyć. K. T. Milanówek

Szanowna Pani Mecenas, jestem niezwykloe wdzięczny za profesjonalizm, zaangażowanie i poświecony na naszą sprawę czas. Początkowo wydawało się, że nic otrzymamy ze spadku, na szczęście Pani wnikliwość  przyniosła pozytywne skutki. W. Kowalski

Dzieki wielkie za profesjonalna porade! widzę ze bedzie ok. „ann’ Serdecznie dziękuję Państwa Kancelarii za pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i łagodne przejście przez całą procedurę zakładania spółki. K. M.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z prawnikami z Waszej kancelarii. Szczególnie doceniam pomoc Mecenas Baurskiej i Mecenas Szczęsnej!
22 241-17-14