Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza,
że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
Sprawdź nas
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego.

Sprawy indywidualne Rozwód

Sprawa rozwodowa zawsze wywołuje mnóstwo emocji, które choć są w pełni zrozumiałe, to jednak często potrafią popchnąć nas do złych decyzji. Nie zawsze prawo rozwodowe jest po naszej stronie, dlatego sprawa o separację czy podział majątku po rozwodzie powinna być przeprowadzana pod okiem specjalistów z tej dziedziny.

Dostałeś pozew o alimenty lub nie wiesz jak działa prawo rozwodowe? Skorzystaj z naszych usług - kancelaria prawna z Warszawy to zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie spraw rozwodowych. Nie tylko pomożemy w rozwiązywaniu sporów, lecz także reprezentujemy naszych Klientów w sprawach o alimenty czy podział majątku.

Jesteśmy po to by
zabezpieczyć Twoje interesy
Rozwód
Zakres spraw  •  O rozwód
  •  O podział majątku i inne sprawy majątkowe
  •  O separację
  •  O alimenty
  •  Inne sprawy rodzinne
Kontakt


mec. Joanna SenkowskaPartner Zarządzający Działem Klientów
Indywidualnych i Nieruchomości
Tel. 22 241-17-14office@bsskancelaria.pl
Dziękuje Pani Mecenas Senkowskiej za fachowe poprowadzenie mojej sprawy,  a przede wszystkim za zaangażowanie i życzliwość. Pozdrawiam

Jeszcze raz pięknie dziękuję za wyczerpującą poradę. Nie oczekiwałem otrzymać, aż tyle informacji. Bardzo nam pomogłyście. Oczywiście pomysł intercyzy padł, a jak tylko wrócimy z wakacji - po ślubie udamy się do notariusza w celu sporządzenia testamentów. Dla miłego zakończenia naszego spotkania powiem, jakim pytaniem mój Zbigniew podsumował moją rozmowę z Paniami o intercyzie, poza oczywiście pójściem za Waszą radą, a mianowicie zapytał: Czy Panie poinformowały mnie o obowiązkach małżeńskich związanych z małżeństwem? I takich mężczyzn wszystkim życzę.

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas, Katarzyna Z.

Macie naprawdę wspaniały zespół, dzięki za pomoc
~lialilali
Gdyby nie Pani, żona oskubała by mnie ze wszystkiego. Dobrze, że tak się to skończyło
~`darek
Ale macie super pomysły ~XY
Żałuję , że do Was tak późno przyszedłem ~`przystojny brunet
Dziękuje za pomoc w przebrnięciu przez moją skomplikowaną sprawę spadku po ojcu. Cieszę się, że udało nam się to pozytywnie zakończyć. K. T. Milanówek

Szanowna Pani Mecenas, jestem niezwykloe wdzięczny za profesjonalizm, zaangażowanie i poświecony na naszą sprawę czas. Początkowo wydawało się, że nic otrzymamy ze spadku, na szczęście Pani wnikliwość  przyniosła pozytywne skutki. W. Kowalski

Dzieki wielkie za profesjonalna porade! widzę ze bedzie ok. „ann’ Serdecznie dziękuję Państwa Kancelarii za pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i łagodne przejście przez całą procedurę zakładania spółki. K. M.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z prawnikami z Waszej kancelarii. Szczególnie doceniam pomoc Mecenas Baurskiej i Mecenas Szczęsnej!
22 241-17-14