Akceptuję
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza,
że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego.
Realizujesz projekt ze środków UE? Masz problem z rozliczeniem dofinansowania, zadzwoń pomożemy Ci bronić Twego stanowiska 22 241 17 14 - sprawdź

Publikacje

Partnerzy Kancelarii udzielili wywiadu do dodatku Solidna Firma w Pulsie Biznesu

Chcąc wyjść na przeciwko oczekiwaniom Klientów indywidualnych i mniejszych przedsiębiorców prawnicy z Kancelarii publikują artykuły w gazecie Południe Pierwszy cykl artykułów dotyczy prawa spadkowego.

Zarzut potrącenia w procesie

Zarzut potrącenia nie może być utożsamiany uznaniem roszczenia

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy a prawo do prywatności - ostatnia Publikacja

Określenie relacji, jaka zachodzi pomiędzy systemem przeciwdziałania praniu pieniędzy a szeroko rozumianym prawem do prywatności, nie jest prostym zadaniem.

Kryteria dostępu mogą pozbawić dotacji

Od stycznia 2011r. obowiązują nowe wytyczne w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Obowiązek uzyskania zgody na dodatkowe zatrudnienie

Celem opinii jest przedstawienie skutków prawnych wejścia w życie i interpretacja uregulowań zawartych w art. 94 ust. 3-7 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010r. o Polskiej Akademii Nauk

Dekret Bieruta- projekt zmian

Pisaliśmy o problemie wielokrotnie. Wielokrotnie również słyszeliśmy o potrzebie i podjęciu prac nad rozwiązaniem problemów dotyczących nieruchomości dekretowych. Na stronach internetowych m.st. Warszawy można znaleźć projekt ustawy o uregulowaniu praw do niektórych nieruchomości na terenie miasta stołecznego Warszawy.
« 1 | 2 |

drukuj